Bestuurssamenstelling

Toezichthoudend Bestuur van de Vereniging tot Stichting en Instandhouding van Scholen met de Bijbel in Staphorst

Deze gebruiken schoolgids - 11 juni 2024 - JacoHoeveFotografie 4

v.l.n.r.: dhr. B. Mokken, dhr. K. Compagner, dhr. A. de Boer, dhr. W. de Haan,

dhr. H. Timmerman, dhr. H. Kooiker, dhr. H.R. Mulder, dhr. W. Slager, dhr. L. Kuiper

 

 

Uitvoerend Bestuur van de Vereniging tot Stichting en Instandhouding van Scholen met de Bijbel in Staphorst

image

v.l.n.r.: dhr. J. Kuijers, dhr. A. Rijneveld, dhr. D.J. Koppelman,

dhr. L. L. Verweij, dhr. A.J. Kuiper

Gegevens bestuur

Schoolbestuur

Toezichthoudend bestuur

Dhr. A. de Boer (alg. adjunct), a.deboer@smdbstaphorst.nl 

Dhr. H. Kooiker (1e voorzitter), h.kooiker@smdbstaphorst.nl

Dhr. K. Compagner (2e penningmeester), k.compagner@smdbstaphorst.nl

Dhr. W. de Haan, (2e voorzitter), w.dehaan@smdbstaphorst.nl

Dhr. L. Kuiper (alg. lid), l.kuiper@smdbstaphorst.nl

Dhr. B. Mokken (alg. lid), b.mokken@smdbstaphorst.nl

Dhr. H.R. Mulder (1e secretaris), h.r.mulder@smdbstaphorst.nl

Dhr. W. Slager (1e penningmeester), w.slager@smdbstaphorst.nl

Dhr. H. Timmerman (2e secretaris), h.timmerman@smdbstaphorst.nl

 

Uitvoerend bestuur

Dhr. E. Koppelman, Prins Mauritsschool, e.koppelman@pmstaphorst.nl 

Dhr. J. Kuijers (voorzitter), Koning Willem Alexanderschool, j.kuijers@kwastaphorst.nl

Dhr. A. Kuiper, Willem de Zwijgerschool, a.kuiper@wzstaphorst.nl

Dhr. A. Rijneveld, Ds. Harmen Doornveldschool, a.rijneveld@hdstaphorst.nl

Dhr. L. Verweij, Dr. Maarten Lutherschool, l.verweij@drmaartenlutherschool.nl

 

Administratie en secretariaat van de vijf scholen
Dhr. H. Hoek, Bergerslag 22, 7951 DS  Staphorst. Tel.  0522-460503  /  email: h.hoek@smdbstaphorst.nl  

1692